hali-yikama

 

Antalya Temizlik Merkezi Halı yıkama, ustalık, tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklıhalı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özelliği vardır. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, hem bakarken hem de kullanırken sizi mutlu edecek halıdır.

 

Ön yıkama

Ön yıkama, (halıların hav aralarına girmiş olan yemek kırıntıları ve tozları yıkama öncesi rulo fırça sayesinde halı daha yıkamaya girmeden

 

Alt Yıkama

Alt yıkama, (makinemizin üzerinde bulunan halıların altını yıkayabilen rulo fırça)

 

Ana yıkama

(halı yıkama şampuanı ile fırçalama sistemi)

 

Ana durulama

(su ile birlikte halıyı fırçalamakta olup halı üzerinde ana yıkama sonrası halı yüzeyine çıkan kir ve lekeleri su ile birlikte fırçalayarak kirleri atar)

 

Vakumlama Sistemi

(yıkama ve durulama dan geçen halılar vakumlama sistemi sayesinde yıkama sonrası halıların yüzeyinde kaslmış olan kıl,tüy,köpük ve su vakumlama sistemi sayesinde temizlenir halının üzerindeki su ise %50 oranında vakumlanır.Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.