TEMİZLİK HİZMETLERİ


model-1

Gaziantep  Temizlik Merkezi Temizlik Anlayışı Gaziantep Temizlik Merkezi  için temizlik hizmetleri sadece hijyen sağlamayı değil; çalışma ve yaşam alanınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlayacak bakımını da kapsayan bir bütündür. Bu bütüncül temizlik hizmetleri kapsamında Gaziantep Temizlik Merkezi kalite ve deneyiminden yararlanabileceğiniz temizlik alanları Genel temizlik hizmetleri, dış cephede bulunan alanların temizliği, camların temizlenmesi, ofis ve işyeri genel temizlikleri, ev temizliği; apayrı bir branş olan ve deneyim gerektiren endüstriyel temizlik, işyeri ve ev ilaçlama hizmetleri, Dış Cephe ve Cam Temizliği Gaziantep Temizlik Merkezi’ne en yetkin olduğu temizlik hizmetlerinin başında, dış cephe ve cam temizliği gelmektedir. Bina ve camların geri dönüşü olmayan zararlara (korozyon) uğramaması için yılda en az iki kez yapılması gereken bu temizlik türünde ON Group, deneyimli ekibi ve optimal maliyetteki uygulamalarıyla sektöründeki öncü firmalar arasında yer almaktadır. Çalışılacak cephedeki malzeme çeşidine (metal, cam) ve binanın yapısına (plaza, gökdelen, yüksek bina) en uygun kimyasal ekipmanı ve yöntemi belirleyen Gaziantep Temizlik Merkezi, binanız için en doğru çözümü size sunar. Bu alanda son derece güvenli bir hizmet sunan

Gaziantep Temizlik Merkezi’nin sistemi sayesinde halihazırda çalışan personelin çalışmalarına engel olunmaz. Emniyet sistemleri oldukça kolay kurulup sökülen ve zeminle (yerle) bağı olmadan işleyen sistemle, görüntü ve gürültü kirliliğine neden olmayan Gaziantep Temizlik Merkezi, dış cephe ve cam temizliğinde kullandığı tüm malzemeleri ISO 9001-2000 belgesine sahip ürünlerden seçmektedir.

Endüstriyel Temizlik

İş gücü kaybından rahatsız mısınız? Temiz bir fabrika veya hijyende en üst noktaya ulaşmış bir hastane ortamıyla verimliliğin artacağını mı düşüüyorsunuz? İnşaatınız bitti; kaba ve ince temizliğe mi ihtiyacınız var? Gaziantep Temizlik Merkezi ekiplerinin uzmanlığı, fabrika, hastane, inşaat ya da endüstriyel alanınız için en doğru malzemeyle, en doğru yöntemi sunmak için sizinle tanışmayı bekliyor. Hastanelerin, restoran ve kantin gibi temiz olması orunlu olan alanların hijyeninde; üretim alanlarının genel temizliği, iş makinelerinin bakımı ve yağlardan arındırılmasında, hastane, fabrika veya endüstri alanına ulaşımı sağlayan araçların temizliğinde güvenilir ve profesyonel çözüm için, siz de işi uzmanına bırakın. Gelin, endüstriyel alanınızın temizliği için fizibilite ve ekspertiz çalışmasını Gaziantep Temizlik Merkezi yapsın, kısa sürede artan verimliliği ve tasarrufu hemen fark edin.

Günlük Temizlik

Sizin veya sevdiklerinizin her gün en az bir defa zaman geçirdiği halka açık mekanlar, belki de temizliğin en titizlikle ele alınması gereken yerlerdir. Okullar ve devlet kurumları gibi günlük temizlik gerektirenve hijyenin çok önemli olduğu ortamlar için Gaziantep Temizlik Merkezi, deneyimli ekipleri ve modern ekipmanlarıyla ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı ortamı size ve sevdiklerinize sunar. Okulların temizliğine çocuklarımızdan dolayı ayrı bir özenle yaklaşan Gaziantep Temizlik Merkezi, okulların hem günlük periyodik, hem de yarı yıl ve yaz tatillerindeki temizliği için uzman ekip hizmetinde bulunmaktadır.

Ofis Temizliği

İş alanlarının temizliği için en güvenilir, uzun soluklu ve kaliteli hizmetle Gaziantep Temizlik Merkezi sayesinde tanışabilirsiniz. Ofisinizin özelliklerini ve beklentilerinizi (ON Group ekibi dilerseniz, tüm temizlik malzemelerini beraberinde getirmektedir) belirtmeniz, hizmet verecek eleman sayısının ve yöntemin belirlenmesinde yeterli olacaktır. Siz işinize ve diğer sorunlarınıza gönül rahatlığıyla odaklanabilirsiniz; Gaziantep Temizlik Merkezi  ekibi, sizi mutlu edecek hijyen ve sağlıklı ortamı ofisinizde oluşturacaktır.

% 100 Buhar, % 100 Hijyen, 0 Mikrop

Müşterilerine her zaman en son teknolojiyle hizmet veren Gaziantep Temizlik Merkezi, herhangi bir kimyasal ürün kullanılmayan, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen buhar makineleri ile size en sağlıklı temizlik hizmetini sunar. Klasik temizlik yöntemlerinden farklı olarak, suyun 175 derecede buhara dönüşmesiyle daha etkili ve sağlıklı temizlik sağlayan bu metotla; inşaat veya tadilat sonrası temizliklerde çıkmayan boya ve kireç artıklarının temizlenmesinde, endüstriyel makine temizliğinde, WC,banyo, mutfak gibi alanlarda buharlı dezenfekte işlemi uygulamalarında en iyi sonuç alınmaktadır.

 

HALI YIKAMA


hali-yikama

 

Gaziantep Temizlik Merkezi Halı yıkama, ustalık, tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklıhalı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özelliği vardır. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, hem bakarken hem de kullanırken sizi mutlu edecek halıdır.

 

Ön yıkama

Ön yıkama, (halıların hav aralarına girmiş olan yemek kırıntıları ve tozları yıkama öncesi rulo fırça sayesinde halı daha yıkamaya girmeden

 

Alt Yıkama

Alt yıkama, (makinemizin üzerinde bulunan halıların altını yıkayabilen rulo fırça)

 

Ana yıkama

(halı yıkama şampuanı ile fırçalama sistemi)

 

Ana durulama

(su ile birlikte halıyı fırçalamakta olup halı üzerinde ana yıkama sonrası halı yüzeyine çıkan kir ve lekeleri su ile birlikte fırçalayarak kirleri atar)

 

Vakumlama Sistemi

(yıkama ve durulama dan geçen halılar vakumlama sistemi sayesinde yıkama sonrası halıların yüzeyinde kaslmış olan kıl,tüy,köpük ve su vakumlama sistemi sayesinde temizlenir halının üzerindeki su ise %50 oranında vakumlanır.

 

KOLTUK YIKAMA


koltuk-yikama

Koltuk yıkama temizliğinin önemini bilenler belirli periyodlarda bu temizliği ihmal etmemektedirler. Firma olarak, Gaziantep Temizlik Merkezi evinizdeki ve işyerinizdeki bütün koltukları yerinde yıkamaktadır. En ileri teknolojik cihazların kullanıldığı ve sağlık yönünden en uygun ürünlerin ve şampuanların kullanıldığı firmamızı tercih ederek siz de memnun kalabilirsiniz.

Firmamız Ankaralıları koltuk yıkamada kalite ile tanıştırmıştır. Koltuk yıkamada firmamızın izlediği yol şu şekildedir; öncelikle bilinmesi gereken en önemli hususlardan birisi bizi tercih edeceğiniz temizlik işlerinde bütün lekelerin tamamen çıkma oranı %90’dır. Temizlikte takip edilen sistem; öncelikle koltuklarınız vakum cihazı ile tozlarından arındırılmaktadır. Bunun için Gaziantep Temizlik Merkezi olarak en kaliteli ve ileri teknoloji cihazları kullanmaktayız.

Eğer vakumlamada kullanılan cihazlar yeterince güçlü olmazsa temizlik daha baştan eksik kalacaktır. Onun için bizi tercih etmeniz önemlidir. Vakumlama işleminden sonra koltuğunuza en uygun olan şampuanla koltuklarınız yıkanır ve ardından özel ilgi gereken lekeler varsa onlara yönelik çalışma yapılarak lekeler çıkartılır ve son olarak havalandırarak temizlik tamamlanmış olur.

YORGAN BATTANİYE


yorgan-battaniye-yikama

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyormusunuz?

Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama,
elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Aşamaları:
Önce  yorgan ve battaniye yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

1 – Aşama Ön Yıkama; otomatik yorgan yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem otomatik olarak 150 litre su alır yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 20 dakika deterjansız yıkar ve kaba kirleri alır ve suyu boşaltır.
2 – Aşama Ana Yıkama; bu aşamada makinemiz 150 litre suyu çeker ve suyun ısı derecesini programda seçtiğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır yıkamaya başlar yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.
3 – Aşama  Durulama; yorgan veya battaniyeler  durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 25 dakika durulama işlemi devam eder.
4 – Aşama Sıkma; sıkma işlemi bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır. Evlerimizde yıkanan çamaşırlar dahi son aşamada sıkılır yorgan ve battaniyelerde tıpkı evlerimizde kulandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır.
Sonrasında kapalı kurutma odalarında kurutulur.

STOR PERDE YIKAMA


stor-perde-yikama

 

Stor Perde Yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır. Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Stor perde yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi biten stor perdeleriniz 2 veya 3 gün içerisinde ücretsiz servislerimizle vakit kaybetmeden teslim edilir.

YATAK YIKAMA


yatak-yikama

 

Uykunuzda günün yorgunluğunu, stresini attığınız dinlenerek yeni bir güne zinde başlamanızı sağlayan yataklarınızın temizliği de diğer eşyalarınız kadar önemlidir. Özellikle siz uyuduktan sonra dökülen derileriniz, tozlar, ter vs gözle görülemeyecek kadar küçük ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Bunlar da sağlığınız açısından sorun teşkil etmektedir. Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu ev tozu böceklerinden silerek ya da silkeleme yaparak kurtulmanız mümkün değildir. Bu bakteri ve maytlardan kurtulmanın çaresi ise profesyonel makineler ile yataklarınızın yıkanmasıdır.

Biz Gaziantep Temizlik Merkezi firması her konuda olduğu gibi yatak hijyeni konusunda da hassasiyet göstermekte, yatağın temizlenmesinden kurumasına kadar tüm aşamalarını en profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Güne sevinçle uyanıp başlamak, temiz yatak kokusunu içinize çekmek, huzurlu bir gece de rahat bir şekilde uyuyarak ve memnun bir sabaha uyanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Gaziantep Temizlik Merkezi firması olarak bize ulaşmanız. Güler yüzlü hizmeti önemseyen firmamız uzman personeli ile size yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve daha birçok yıl bu sektörde hizmet verecek bir firma olarak yatak yıkama hizmetini diğer hizmetlerden belki de çok daha fazla önemsiyoruz. Sağlığınıza değer veriyoruz…

İLAÇLAMA


bocek-ilaclama

 

Yazın gelmesiyle böceklerin arttığı bu günlerde bulunduğumuz ortama dikkat etmemiz gerekir. Böcekler çok hızlı hareket ettikleri için eve nasıl girdiklerini takip etmek de zordur. Böcekler hızla bizim görmediğimiz kuytu yerlere girerek yine aynı hızla çoğalabilmektedirler.

Bu da zamanla hoş olmayan görüntüye sebep olacağı gibi sağlığımızı da tehdit edebilmektedir. Kendi imkânlarımızla yaptığımız ilaçlamalar kısa bir süre sonra etkisini kaybetmektedir. Bu yüzden sık sık ilaçlama yapmamız gerekir. Sık sık ilaç yapma ise bizim sağlığımıza eşyalarımıza ve hayvanlarımıza zarar verebilmektedir.

Böyle bir durumda en kesin sonuç böcek ilaçlama şirketleridir. İlaçlama şirketi seçerken de çok dikkat etmemiz gerekir. Mutlaka Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir şirket olmasına önem verin. Çünkü her böcek türüne göre ayrı bir ilaç kullanılıyor. Ayrıca bilinçsizce yapılan ilaçlama solunum yolu enfeksiyonlara ve deri alerjilerine sebep olabilmektedir.

Böceklerden kurtulmak için kesin ve güvenilir yol ilaçlama şirketleridir. Sağlığımız için kaliteli ve doğru şirket seçimi yapmak oldukça önemlidir. Böyle bir şirket neyi nasıl yaptığını bilerek yapıyor. Mümkün olduğunca tecrübeli firmaları seçmelisiniz.

 Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.